Dobry kredyt czy naciąganie klienta.

Kiedy kredyty gotówkowe są dobry, a kiedy okazuje się, że nie do końca.

Jeśli Twoim zdaniem zaciągnięcie kredytu w banku jest nieuniknione, to nie ma problemu, gdyż większość społeczeństwa jest skazana na takie zobowiązanie. Chcemy przecież jechać na wakacje z rodziną, może od czasu do czasu wyjść do drogiej restauracji na jakiś dobry obiad czy kolację, albo po prostu chcemy by nasze mieszkanie lub dom odzyskały świeżość. Dlatego bierzemy te kredyty gotówkowe. Niektórzy nawet, jeżeli mają możliwość, to za pomocą czegoś takiego jak kredyt gotówkowy kupują mieszkanie, aby nie brnąć w kredyty hipoteczne. Jednak trzeba rozróżnić dobry kredyt od naciągania nieświadomego klienta.

Kiedy klient może się „zdziwić”?

Podobno bardzo łatwo jest wprowadzić klienta w przysłowiowe „maliny”. Pomijając fakt, że mało, kto czyta uważnie i ze zrozumieniem umowy, w których może być tysiąc haczyków, to klienci wierzą we wszystko, co pracownik banku powie. A tutaj trzeba wiedzieć, czy przysługuje nam ubezpieczenie, ile za nie dodatków płacimy, ile pieniążków z raty zostaje przekazana na kapitał a ile na odsetki. Jaki jest łączny koszt naszego kredytu. Poza tym kredyty gotówkowe mogą wydawać się piękne, dopóki nie zobaczymy ile pieniędzy pochłaniają odsetki i jakie jest oprocentowanie. Dlatego tak ważne jest, aby szukać jak najmniejszego oprocentowania w skali roku.

Dobry kredyt – zły kredyt.

Jeżeli mamy wątpliwości, co do kredytu to go nie bierzmy. Są banki, które ewidentnie naciągają ludzi w majestacie prawa. Niestety takie są uroki i możliwości. Jednak podczas porównywania bez problemu można to wyłapać. Jeden bank na kapitał daje 20% raty a 80% to są odsetki – i wtedy kredyt praktycznie stoi w miejscu. Wiadomo, stopniowo zmienia się to ile idzie na jedno a ile na drugie. Jednak to jest bardzo duży zarobek dla banku. Ale można znaleźć bank, który zaoferuje fajne konto, dobry kredyt, niskooprocentowany a odsetki i kapitał przez cały okres kredytowania będą podzielone pół na pół. I wtedy widać będzie spłatę kredytu. Tak, więc zanim podejmiemy decyzję zastanówmy się i dowiedzmy się więcej na temat czegoś takiego jak kredyty gotówkowe, gdyż to może być decydujące podczas podejmowania jakichkolwiek decyzji.

Zobacz także:  Kredyt 10 tys

Related Posts

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.